Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Selami: Kthejmë jetën nëpër fshatra me infrastrukturë cilësore nëpër vendbanime shqiptare

Zhurnal Ads

Shkup, 18 shtator – Zëvendësdrejtori i Agjencisë për Përkrahje Financiare në Bujqësi dhe Zhvillimin Rural, Abdulselam Selami,  përmes fotografive sjell pamje nga dy fshatra  të Shkupit, në gjendjen se si kanë qenë më parë dhe si duken sot .

Në profilin e tij në fejsbuk Selami shkruan: Dy fshatra të bukur të Shkupit sot si duken E para në Krushopek të Komunës së Sarajit E dyta është rruga e fshatit Uji i Kuq Komuna e Studeniçanit Kthejm jetesën nëpër fshatra me infrastruktur cilësore nëpër vendbanime shqiptare -thotë Selami.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Besimi: Mbështetje e fuqishme nga Banka Botërore gjatë kohës së ballafaqimit me pandeminë

T E

Konevski: Mijalkov nuk ka ambicie për lider por ka të drejtë të shqetësohet

T E

Afro 1700 administratorë qëndrojnë në shtëpi, ndërsa Ministritë kërkojnë administratorë të ri!

E.E.

Eurothink: Qytetarët me më shumë besim në Armatë, ndërsa më së paku u besojnë institucioneve gjyqësore

E.E.

Filipçe: Nëse ka kushte, në nëntor në shkollë mund të kthehet edhe një grupë tjetër e nxënësve

Z H

Sela priti ambasadorin e Shqipërisë, Reka në selinë e ASH-së

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...