Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Selena Gomez thotë se voton për herë të parë në zgjedhje

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur, Selene Gomez, ka zbuluar se gjatë këtij viti do të jetë hera e parë që do të votojë.

Ajo ishte e ftuar në një intervistë virtuale të ‘Voting Power Hour’, ku diskutuan për zgjedhjet në SHBA, shkruan Daily Mail.

“Me të vërtetë, nuk kam turp që të tregojë, por… kjo është hera e parë që votoj”, është shprehur ajo.

Më pas artistja ka shpjeguar se përse mendon që vota e saj tani ka më shumë rëndësi.

“Them kështu, sepse nuk e kam ndier kurrë më pare dhe është e vërtetë, vota ime do të numërohet. Fokusi im më i madh kohëve të fundit ka qenë në këtë temë”, shtoi Selena.

Ani pse Gomez tashmë ka zgjedhur se kë do të votojë, për publikun ajo nuk shprehi asnjë mbështetje për ndonjërin prej kandidatëve.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kida befason fansat me ndryshimin në dukje, merr vëmendje me stilin e veçantë të flokëve

admin

Anxhelina Hadërgjonaj nis xhirimet e “No Drama”

S.B.

Fifi mezi njihet me ndryshimin e radhës, bëhet si Amy Winehouse për ‘Halloween’

S.B.

Mozzik e Loredana e mbajtën të fshehtë që janë bashkuar, por Getinjo ua zbulon sekretin

admin

Aktorja shqiptare flet për lidhjen e re me futbollistin afrikan: Më vjen keq për njerëzit që e paragjykojnë

T E

Jennifer Lopez sjell imazhe nga prapaskenat e inaugurimit, pozon me shumë stil krah të fejuarit Alex Rodriguez në ndërtesën e Kapitolit

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...