Agjencia Zhurnal.mk

‘Selin’ nuk po e fsheh më lidhjen, shfaqet e lumtur pranë këngëtarit turk

Hande Ercel po bën bujë si aktore shumë e suksesshme në kinematografinë turke.

Serialet që mori pjesë janë të panumërta dhe në secilin rrëmbeu rolin kryesor, përcjell ORAinfo. Në publikun kosovar u bë e njohur me rolin e ‘Selinit’ në serialin ‘Vajzat e Diellit’.

Selin është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Ajo tani është në lidhje me aktorin e njohur turk, Murat Dalkilic.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...