Agjencia Zhurnal.mk

Sellma e bën Encën si kukull, këngëtarja po duket kaq bukur!

Këngëtarja nga Shqipëria jep gjithçka nga vetja për tu dukur bukur, e ku më do ta bënte  këtë se sa në duart e arta të Sellma Kosumoviq.

Grimerja e njohur dhe tejet e suksesshme shqiptare me punën e saj e ka dëshmuar se din të bëjë mrekulli, e këtë e bëri edhe me këngëtaren e njohur.

Pikërisht për dukjen e Encës është përkujdesur Sellma e që bërë një punë të shkëlqyer, këngëtarja dukej mjaft atraktive dhe e bukur.

Natyrisht Enca nuk harron asnjëherë që të provokoj me veshjen e saj duke theksuar kështu asetet e saj “bombastike” dhe gjoksin seksi.

Ndërsa kujtojmë që Enca ka paralajmëruar se ka nisur punën për projektet e reja muzikore që pritet të publikohen shumë shpejt./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...