Selvija tregon barkun dhe zbulon nepsin e shtatzënisë

Muajin e kaluar Shpat Kasapi zbuloi se ai dhe fejuara e tij, Selvija do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit e saj në Instagram, Selvija ka treguar se është në javën e parë të muajit të pestë të shtatzënisë dhe se nuk ka ndryshuar shumë në trup.

 

“Këtë të fundit e kam bërë në 31 gusht. Tjetër s’kam bërë më, por që nuk është se më duket barku shumë. Besoj se do shtoj peshë në muajt e fundit do bëhem si balon (i jap vullnet vetes)”, shkruan Selvija krah fotos.

Ajo ka zbuluar se këto kohë është zhvendosur në shtëpinë e nënës së saj dhe ha çdo gjë që i gatuan ajo.

E pyetur për gjininë e fëmijës, Selvija është përgjigjur: “S’ka rëndësi për mua si djal si vajzë. E lus Zotin të shkoj mirë shtatzënia deri në fund dhe uroj të ketë shëndet”.

Related posts

Trejsi Sejdini pozon joshëse nga Maldive brenda një ambienti luksoz

D V

Alketa Vejsiu me pushime në Spanjë, shfaq linjat në fustan rrjete

D V

Capital T shfaqet përkrah Nevina Shtyllës dhe të gjithë njerëzit po mendojnë të njëjtën gjë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More