Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sërgjan Kerim akuzohet për mosdisiplinë financiare, gjykimi fillon në Dhjetor

Shkup, 5 tetor – Ish pronari i “Media Print Macedonia”, Sërgjan Kerim akuzohet për mosdisiplinë financiare, duke mos paguar ndërmarrjeve që i kanë ofruar shërbimet e tyre.

Gjykimi i Kerim është caktuar për gjysmën e parë të Dhjetorit, megjithëse Drejtoria e të Ardhurave Publike (DAP) filloi procedurat kundër tij në Shkurt të 2018.

Postime të ngjashme

Qeveria ka vendosur, nuk ka orë policore pas mesnate

Dafina Vidishiqi

Manifestim tradicional “Takim i të parit me më të mirët” (drejtpërdrejtë)

Dafina Vidishiqi

Shekerinska: Ky Samit i NATO-s ishte historik për vendin

Dafina Vidishiqi

Mickoski: Protestojmë për të parë se për çfarë bisedojnë Zaev dhe Buçkovski me Bullgarinë

Dafina Vidishiqi

Ruzhiq – Carovska: Përmirësim i bashkëpunimit shkencor dhe arsimor dhe arsimimit të pakicave kombëtare

Dafina Vidishiqi

UNT-ja promovoi gjashtë libra shkencorë si dhe revistën studentore “UNTstudenti” në bashkëpunim me QBSB-në

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...