Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Shabani: Erkan Arifi – motori i Komunës se Likovës, realizoi mbi 150 projekte

Shkup, 8 maj, Zhurnal.mk – Në Bashkimin Demokratik për Integrim fillojnë lobimet për kandidat për kryetar komune që priten të mbahen në korrik gjatë këtij viti, shkruan zhurnal.mk

Lirim Shabani, Drejtor i Agjencisë së barnave “MALMED” në facebook profilin e tij, ka komentuar suksesin e kreut aktual të komunës së Likovës, Erkan Arifin. Shabani bëri të ditur se kreu aktual i kësaj komune për këtë mandat ka realizuar mbi 150 projekte.

“Erkan Arifi – motori i Komunës se Likovës. Personi që me sukses në këtë mandat realizoi mbi 150 projekte. BDI e 20 viteve të ardhshme. #Me Erkan Arifi”, ka shkruar Shabani, përcjell Zhurnal.mk

Erkan Arifi – motori i Komunes se Likoves. Personi qe me sukses ne kete mandat realizoi mbi 150 projekte.BDI e 20 viteve te ardheshme.#Me Erkan Arifi

Posted by Lirim Shabani on Friday, May 7, 2021

Postime të ngjashme

19 raste të reja dhe 2 viktima nga Covid

Zekirija Haxhiu

Këshilli i BE-së me mbështetje të madhe për propozimin portugez

Zekirija Haxhiu

Pahor: Do të ishte tragjike për Shkupin nëse vetëm Shqipëria mer dritë jeshile për negociata

Zekirija Haxhiu

Prej nesër në Greqi mund të hyhet edhe me test të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Mariçiq: Bashkëpunimi rajonal kyç për luftë kundër krimit të organizuar

Zekirija Haxhiu

Kërcënoi gazetarët, kallëzim penal kundër një banori të Tearcës

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...