Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shahini publikon videon se si do të zbatohen protokollet e shëndetësisë nëpër shkolla

Zhurnal Ads

Ministrja e Arsimit, Sportin dhe Rinisë Besa Shahini ka shpërndarë nëpërmjet një videoje në profilin e saj zyrtar në Facebook rregullat dhe protokollet që do të zbatohen në të gjitha shkollat e vendit.

Në videon e publikuar nga Shahini sqarohet qartë sesi do të zbatohen rregullat e vendosura nga Ministria e Shëndetësisë në hyrjen e nxënësve dhe mësuesve në shkollë.

Njoftimi i plotë:
Zbatimi me përpikëri i rregullave dhe ndjekja e çdo protokolli për kujdesin shëndetësor, është mënyra më e mirë për të mbrojtur shëndetin e gjithsecilit.

Zhurnal Ads
https://www.facebook.com/shahinibesa/posts/2671583593098737
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Negociatat me BE, Senida Mesi: Polarizimi politik nuk e ka ndihmuar procesin!

T E

Shpërthimi i fortë me tritol, kush është pronarja e lokalit në Shkodër. Dyshimet e policisë për plagosjen e para 3 muajve

S.B.

Rama: Investim i shumëpritur, vijon puna në kantierin shëndetësisë në maternitetin e Beratit

admin

Meta kërkon shfuqizimin e aktit normativ: S’mund të heqë dritat OSHEE se për gjoba maskash

admin

Arrestohen për vjedhje Meta dhe Berisha

T E

“Beteja me COVID jo vetëm spitalore”, Rakacolli: Shkollat prioritet, nuk do të mbyllen. Kemi parasysh mirëqenien e fëmijëve në përgjithësi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...