Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers janë fejuar

Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers janë çifti më i ri i showbizit, dhe besohet se së shpejti do ta kurorëzojnë lidhjen me martesë.

Disa burime e kanë konfirmuar për revistën “People”, se aktorja e serialit hit “Big Little Lies” është fejuar me yllin e futbollit amerikan.

Lajmi vjen vetëm disa ditë pasi u konfirmua se, Woodley dhe Rodgers, janë në lidhje dashurie.

“Ata janë shumë të lumtur së bashku dhe nuk është çudi që Aaroni i ka propozuar martesë kaq shpejtë”, citohet të ketë thënë ky burim.

Thashethemet rreth fejesës së aktores së famshme hollywoodiane me sportistin e njohur amerikan, filluan të përhapen të shtunën kur Rodgers e falënderoi të fejuarën e tij, emrin e së cilës nuk e zbuloi për publikisht, teksa e pranoi shpërblimin “Lojtari më i vlefshëm i futbollit amerikan” në një ceremoni online.

“Është nderë i veçantë për mua ta fitoj këtë çmim për herë të tretë. Viti 2020 ishte definitivisht i çmendur për të gjithë, por gjithashtu ishte i mbushur me ndryshime dhe momente të paharruara. Gjatë këtij viti unë u fejova, prandaj për fund dua ta falënderoj gjithë ekipin tim, trajnerin, gjithë stafin dhe të fejuarën time”.

Çifti ende nuk e ka diskutuar apo konfirmuar publikisht lidhjen e tyre.

Postime të ngjashme

‘Përpara Kosova, paç fat’ – Rita Ora shpërndan parakalimin e ekipit tonë në Tokio

D V

Dua Lipa publikon fotografi nga vizita në Tiranë: Jam e nderuar që ndodhem këtu

D V

Me bikini dhe fustan që i thekson linjat, Keisi Medini josh me dukjen e saj

D V

Britney Spears shpalos ëndrrat për të ardhmen pasi të lirohet nga babai saj konservator

D V

“Nëse don” tani në yotube nga Loredana dhe Mozzik

D V

Kim Kardashian merr pjesë në ngjarjen e albumit të Kanye West ndërsa familja tregon mbështetjen e këngëtarit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...