Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Shaqiri në listën e lojtarëve që do të largohen nga Liverpooli

Xherdan Shaqiri dhe një mori lojtarësh të Liverpoolit mund të vendosen në shitje gjatë verës, raporton “The Sun”.

Alex Oxlade-Chamberlain dhe Divock Origi janë gjithashtu në listën e lojtarëve që mund të largohen nga “Anfield Road”, pasi Jurgen Klopp kërkon të rishikojë skuadrën e tij.

Këtë sezon, kampioni aktual i Anglisë nuk ka treguar formë stabile dhe momentalisht duke jashtë garës për titull pasi gjinden dhjetë pikë prapa Manchester Cityt si kryesues i tabelës.

Postime të ngjashme

Interi ka refuzuar tri oferta për Lautaron, iu bën me dije çmimin e futbollistit ekipeve të interesuara

D V

Milani kërkon një tjetër sulmues, në ofensivë për Alexander Sorloth

D V

Rritet numri i të infektuarve me COVID-19 në Lojërat Olimpike të Tokios, shifër alarmante

D V

Aksidentet i njëpasnjëshëm në fillim të garës të Formula 1 për Çmimin e Madh të Hungarisë

D V

Statistika mbresëlënëse dhe notë maksimale: Edon Zhegrova shkëlqeu në fitoren e thellë të Baselit ndaj Sionit

D V

Pasuesi i Usain Bolt pritej nga Amerika ose Xhamajka, por Jacobs i Italisë i befasoi të gjithë në këto Lojëra Olimpike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...