Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Shaqiri , pozitiv në testet për “Covid 19”

Sipas Federatës së Futbollit të Zvicrës, Xherdan Shaqiri ka rzultuar pozitiv për “Covid 19” dh me konsultim të autoriteteve shëndetësore, , do të jetë në izolim disa ditor.

Shaqiri ishte në grumbullim me kombëtaren e Zvicrës përpara ndeshjeve ndërkombëtare dhe iu nënshtrua testit për koronavirus, në të cilën ai rezultoi pozitiv.

Kujtojmë se bashkëlojtari i Shaqirit te Liverpulli, Sadio Mane rezultoi pozitiv me COVID-19 vetëm disa ditë më parë.

Postime të ngjashme

Konfirmohet dueli Fury – Joshua

Z H

Mësohet sa ka ofruar Interi për kontratën e re me Barrella

Z H

Buzëqesh Milani, ky është vendimi i Calhanoglut

Z H

ZYRTARE/ Juventusi blen përfundimisht kartonin e McKennie ng Schalke 04

Z H

Daja: Na penalizoi gjëndja e fushës, Apolonia nuk vodhi asgjë!

Z H

Vazhdoi seria e fitoreve të Cityt, triumfoi ndaj Wolverhamptonit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...