Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shawn Mendes i kthehet vetura luksoze pasi iu vodh nga hajdutët

Shawn Mendes muajin e kaluar i kishin hyrë disa të panjohur në rezidencën e tij.

Raportohej se edhe vetura luksoze e tipi ‘Mercedes G-Wagon’ i ishte zhdukur me disa gjëra të tjera, shkruan Daily Mail.

Ndërkohë, 22-vjeçarit i është kthyer vetura të hënën që lamë pas, pasi u gjet në Beverly Hills.

Vetura u gjet e parkuar në një rrugë banimi, pa shenja të dukshme dëmtimi.

Policia drejtoi targat dhe konfirmoi se ishte automjeti i vjedhur i Shawn.

Deri më tani nuk ka pasur arrestime të bëra që kur hajdutët hynë në rezidencën e tij dhe të dashurës Camila Cabello.

Postime të ngjashme

Almeda Abazi publikon një nga momentet e para pas lindjes së vajzës

Dafina Vidishiqi

“Baba beqar”, Mozzik zbulon se ai nuk është në lidhje

Dafina Vidishiqi

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B nesër sjellin këngën e re, me pamje të tjera nga klipi

Dafina Vidishiqi

Kate Middleton vendos gjerdanin domethënës kushtuar tre fëmijëve të saj

Dafina Vidishiqi

Loredana Zefi me një tjetër tatuazh të ri

Dafina Vidishiqi

Familja Mbretërore i nderon baballarët e tyre në Ditën e Babait me fotografi të ëmbla nga arkiva

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...