Shqipëri

Shefja e Infektivit feston sot ditëlindjen, Manastirliu: Meriton përqafime nga të gjithë për përkushtimin e pashembullt në shërbim të jetës

Zhurnal Ads

Shefja e Spitalit infektiv, Najada Çomo, feston sot ditëlindjen, ku ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë ndodhet në krye të detyrës në përballjen me koronavirusin.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, uron Çomon në ditën e saj të lindjes, ndërsa shton se ajo meriton përqafimet e të gjithëve ne, për përkushtimin dhe sakrificën e pashembullt, në shërbim të jetës.

“Sot profesoreshë Najada Çomo ka ditëlindjen. Sot, ashtu si në çdo ditë të vitit, ajo meriton përqafimet e të gjithëve ne, për përkushtimin dhe sakrificën e pashembullt, në shërbim të jetës. Edhe 100 Prof. Najada!”, shkruan Manastirliu.

Postime të ngjashme

Greqia shtyn masat kufizuese me Shqipërinë deri më 30 nëntor: Nuk mund të udhëtoni pa test negativ të Covid-19

S.B.

Reshjet e dendura të shiut sjellin rënie gurësh në aksin Elbasan – Librazhd

admin

Nga Franca dhe Anglia/ 4 operacione riatdhesimi të 112 shtetasve shqiptarë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...