Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Shefqet Krasniqi infektohet me COVID-19

Imami i njohur kosovar, Shefqet Krasniqi është infektuar me virusin COVID-19.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale është theksuar se gjendja shëndetësore e imamit Krasniqi është e mirë.

Gjatë ditës së sotme janë konfirmuar edhe 15 raste të reja me COVID-19, kurse numri i përgjithshëm i të shëruarve nga ky virus ka arritur në 105 mijë e 174 qytetarë.

Postime të ngjashme

Kurti, deputetit Nura: Je deputet i mirë kur insiston për reciprocitet, por partinë e ke të gabuar

D V

Kurti i përgjigjet deputetit të PDK-së: Reciprociteti me Serbinë do të vendoset dhe nuk do të dështoj

D V

Opozita i kërkon Qeverisë angazhim më të madh në shuarjen e zjarreve

D V

Kusari-Lila: Minishengeni, ripaketim i idesë së ish-Jugosllavisë

D V

Musliu: Bashkëshorti i Vjosa Osmanit përmes presidencës më kërcënoi me padi civile

D V

Deputetja e PDK-së thotë se u kërcënua nga bashkëshorti i presidentes Osmani, paralajmëron padi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...