Shekerinska do të takohet me homologun e saj kosovar Mehaj

Shkup, 25 gusht – Ministri i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës, Armend Mehaj do të zhvillojë sot një vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

 

Ai në mesditë në MM do të ketë takim me ministren e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, pas së cilës të dy ministrat do të japin deklarata për mediat.

Related posts

Janeva dhe Jankulloska shoqërohen në burg, ato janë vendosur në dhoma të posaçme

Redaksia

Gjykimi për rastin “Titanik” vazhdon më 14 shtator

Z H

Ruçi uron homologun e Maqedonisë së Veriut në ditën e pavarësisë: Jemi partnerë të ngushtë në NATO dhe në pritje të mbajtjes së Tryezës së Parë Ndërqeveritare

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com