Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shengyl Ismaili: Pasi luajta rolin e ‘prostitutës’ në teatër, më kanë kërkuar në shtëpi publike

Shengyl Ismaili ishte e ftuara e kësaj jave në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini duke hapur të gjitha letrat për jetën e saj personale e profesionale.

Aktoret luajnë role të ndryshme kur janë në skenë, e një ndër to për Shengyl Ismailin ishte roli i një prostitute.

Gjatë shfaqjes së Faruk Begollit, kishte qenë një person nga publiku që i ishte afruar regjisorit duke i thënë se po e kërkoj atë “prostitutën” që flet çdo të enjte këtu në çdo shtëpi publike, por nuk po e gjej(duke i’u referuar rolit të Shengylit).

Në atë rast, Begolli i kishte treguar se ky është teatër e ai rol nuk ka të bëj me jetën e saj personale.

Përpos, kësaj pas roleve të tilla ka pasur edhe mesazhe të tjera për tu takuar me të.

Kjo ka qenë vetëm një nga elementet që e kanë vështirësuar herë pas here karrierën e saj, pasi që në fillimet e Shengylit ajo as nuk ftohej në audicione e mundoheshin ta bllokonin./RTV Dukagjini/

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...