Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Shenja më e trishtuar e horoskopit: Janë armiqtë më të këqijtë të lumturisë

Kjo shenjë e zodiakut është e njohur për pavendosmërinë dhe mendimin e tyre të errët, gjë që i bën ata të jenë të pakënaqëur me vetën dhe të dëshpëruar.

Bëhet fjalë për Peshoren. Për shkak të dilemave të tyre të përjetshme, të lindurit në këtë shenjë nuk mund të zgjedhin lehtë rrugën e duhur dhe janë mjaft të pavendosur në rrugën e tyre drej arritjes së qëllimeve.

Peshoret kanë frikë të vazhdueshme, gjithmonë mendojnë për pasojat dhe parashikojnë të ardhmen, e cila zakonisht është e zezë në mendjet e tyre.

Ata janë kryesisht të njohur në shoqëri për shkak të dashamirësisë dhe inteligjencës së tyre, kështu që ata shkojnë mirë me seksin e kundërt.

Sidoqoftë, për shkak të qëndrimeve të tyre negative, ata janë armiqtë të vetës në rrugën e lumturisë./

Postime të ngjashme

Kjo çantë në formë aeroplani e Louis Vuitton kushton ‘më shumë sesa disa aeroplanë të vërtetë’

S.B.

Një Tesla me shpejtësi rreth 160 km/orë godet disa makina të parkuara, pastaj përplaset në një shtëpi në Florida

S.B.

Hapën themelet e një ndërtese, banorët e një fshati në Indi gjetën një enë të mbushur me stoli ari dhe argjendi – por gëzimi i tyre zgjati shumë pak

S.B.

Mësim në plazh për nxënësit në Spanjë

S.B.

Stërvitësi vritet nga ariu i cirkut pasi harroi të hiqte maskën e koronavirusit në kafazin e tij

S.B.

NASA nxjerr një imazh spektakolar nga planeti Mars

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...