Shërohet nga kanceri djaloshi që përloti botën me fotografinë e tij (Foto)

Djali me foton që bëri të qajë gjithë botën është shëruar nga kanceri.

 

Nëna që postoi një fotografi të vajzës duke ngushëlluar vëllain e saj pas kimioterapisë në vitin 2018, ndau lajmin e mirë.Reklame

Beckett Burge u diagnostikua me leuçemi limfoblastike akute në prill 2018. Në një fotografi të publikuar një vit më vonë, Beckett, atëherë katër vjeç, ngushëllohet nga motra e tij Aubrey, 5 vjeç, teksa vjell pas kimioterapisë.

Kaitlin tani ka njoftuar se Beckett është kthyer në shkollë dhe kështu shënoi fundin e kimioterapisë.

Related posts

Qeveria amerikane nuk rekomandon më një dozë ditore të aspirinës për njerëzit mbi 60 vjeç

D V

Një arsye që mund t’ju nxisë të konsumoni shumë ushqim në një vakt

D V

Pilula Molnupiravir rezulton efektive kundër Covid-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More