Agjencia Zhurnal.mk

Shërohet pacienti i tretë me koronavirus

Nga Shqipëria kanë filluar të vijnë lajmet e mira rreth pandemisë aktuale.

Kryeministri Rama ka njoftuar se edhe një pacient është shëruar nga virusi.

“EDHE PACIENTI ZERO SAPO DOLI NEGATIV”, ka Rama në “Facebook”.

Po ashtu, edhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, dha lajmin e gëzueshëm duke treguar se numri i të shëruarve ka shkuar në tre. “Një tjetër lajm i mire. Edhe pacienti zero sapo është konfirmuar negative. Babë e bir pritet të lënë spitalin dhe bashkë me pacientin tjetër që la spitalin mesditën e sotme, janë 3 pacientët e shëruar që rikthehen në shtëpi. Shumë mirënjohëse për punën dhe sakrificën e ekipit të #Infektivit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...