Kronika Shqipëri

Sherr masiv mes të rinjve në Kamëz, plagosën me thikë tre 17-vjeçarë

Zhurnal Ads

Një sherr masiv mes të rinjve ka ndodhur këtë të mërkurë në Kamëz.

Si pasojë e sherrit, janë plagosur me thikë tre adoleshentë 17-vjeçarë.

Nga konflikti, kanë mbetur të dëmtuar shtetasit E.Daku, R.Bani dhe Sh. Duraku, të gjithë 17-vjeçarë.

Konflikti mësohet se ka nisur për konflikte të dobëta, ndërsa gjithçka ndodhi jashtë një marketi.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka shoqëruar në komisariat dy autorë të dyshuar. (BW)

Postime të ngjashme

Tenton të plagosë me kaçavidë përgjegjësin e pyjores, arrestohet 27-vjeçari në Librazhd, në kërkim bashkëpunëtorët

admin

Tragjedi në ishullin Rodos, vëlla e motër vdesin pas një aksidenti me parashutë

admin

Kushëriri plagos binjakët shqiptar në Itali pas sherrit banal

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...