Sherr mes disa personave në Tiranë, 32-vjeçari përfundon në spital

Një konflikt i çastit mes disa personave ka përfunduar me plagosjen e njërit prejt tyre, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

 

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet B.S., 32-vjeç, i cili u dëmtuar me sende të forta gjatë një konflikti të çastit.

Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se njëri prej personave të përfshirë në konflikt ka qëlluar edhe me armë zjarri në ajër e më pas është larguar.

Nga konflikti nuk ka asnjë person të dëmtuar me armë zjarri, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet, si dhe po punon për identifikimin e kapjen e autorit/ve.

“Më datë 25.08.2021, rreth orës 21:10, në rrugën “Memo Meto” gjatë një konflikti të çastit është dëmtuar me sende të forta shtetasi B. S., 32 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Gjithashtu, dyshohet se gjatë konfliktit, njëri prej personave të përfshirë në konflikt, ka qëlluar me armë zjarri në ajër dhe është larguar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Related posts

Incident i armatosur në Shkup, një person i vrarë dhe një i plagosur

D V

6.5 kg kokainë/ Detaje nga droga e sekuestruar, si u hap kontejneri në Durrës para se të kalonte në skaner

D V

Arrestohet një person nga Shkupi për përdorim të armës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com