Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Sherr mes fqinjëve në Elbasan, djali i vë flakën murit të shtëpisë.

Zhurnal Ads

Një konflikt mes fqinjëve ka ndodhur pasditen e sotme në Elbasan. Për pasojë, njëri nga djemtë e një familjeje i ka vendosur zjarrin murit të shtëpisë.

Ndërkohë, fqinjët lidhur me sherrin që ka ndodhur mes dy familjeve.  Sipas finjëve, djali ka pasur më herët konflikte me familjarët e tij.

Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Hajdaran, ndërsa nuk ende nuk duhet se cili ka qenë shkaku që ka sjellë konfliktin mes fqinjëve. Nga ngjarja nuk ka pasur persona të lënduar.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Rama publikon pamjet dhe dëshmitë prekëse brenda spitalit Covid-3: Shihni realitetin e sistemit shëndetësor

S.B.

Kushëriri plagos binjakët shqiptar në Itali pas sherrit banal

admin

“Shumë pranë një marrëveshjeje”, Rama: Do të fillojmë vaksinimin brenda janarit

S.B.

Vjosa në kuota alarmante, rrezikon daljen nga shtrati

S.B.

Pjesë edhe policia shqiptare/ Aksion global kundër trafikimit të armëve me porosi postare, sekuestrohen armë e municione

S.B.

“Jam shtruar në Infektiv”, flet Silva Bino: Jam shumë mirë, nuk jam rëndë!

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...