Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Shfaqen detaje të reja të OnePlus 9

Sipas thashethemeve të fundit, OnePlus planifikon të lansojë tre modele brenda linjës së re të telefonave premium – OnePlus 9, 9 Pro dhe 9 Lite (9E).

Tani, janë shfaqur fotografi live që tregojnë modelin standard tē OnePlus 9, duke konfirmuar kamerën selfie me punch-hole dhe duke zbuluar mbështetjen për mbushjen pa tela edhe nē anēn e kundērt.

Aktualisht, vetëm OnePlus 8 Pro mbështet mbushjen pa tela me valë, kështu që besohej se dy funksione do të rezervoheshin për modelin OnePlus 9 Pro. Sidoqoftë nuk duket se është kështu, pasi fotot e zbuluara tregojnë ekzistencën e mbështetjes për mbushjen e kundërt wireless në modelin standard OnePlus 9 gjithashtu.

OnePlus po pērgatitē serinē e re tē modeleve 9 pēr mesin e muajit mars, ndērsa deri nē kētē kohē pritet tē dalē me detaje tē reja pēr variantet e reja tē serisē sē fundit.

Postime të ngjashme

Facebook-u premton 1 miliard dollarë investime për gazetarinë

S.B.

Është sikur të jesh atje: Sony po punon në një pajisje të re

S.B.

Të burgosurit në Arizona duhet të qëndrojnë në burg më gjatë për shkak të defekteve në softuer

S.B.

Elon Musk ndryshon foton e profilit në Twitter dhe ka ngjallur një debat të madh në internet

S.B.

Catherine Chen nga Huawei: Besoni në fuqinë e teknologjisë

S.B.

Testohet paneli solar që mbledh energji në hapësirë për të dërguar në Tokë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...