Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shfaqet pas një kohe në rrjetet sociale, modelja Zana Krasniqi merr vëmendje me pozat atraktive

Ajo është njëra ndër modelet më të bukura në trojet shqiptare që është distancuar prej vitesh nga bota e showbizit.

Fjala është për bukuroshen Zana Krasniqi, e cila dikur ishte në qendër të vëmendjes dhe mjaft e komentuar në faqet rozë.

Artistja së fundmi ka bërë një rikthim në rrjetet sociale duke publikuar disa imazhe të reja të realizuara para aparatit të fotografit, Artan Korenica.

Ndonëse ka qenë më pasive me postime, modelja ka rikthyer gjithë vëmendjen me pozat atraktive.

Siç tashmë shquhet për bukurinë natyrale, Zana shfaqet po e njëjta që kemi parë në të kaluarën.

Modelja, e zgjedhur “Miss Universe Kosova” në 2008, po vazhdon të ruajë akoma sharmin dhe elegancën e saj.

E njëjta viteve të fundit ka qenë më shumë e përkushtuar në familje si nënë e tre fëmijëve.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...