Agjencia Zhurnal.mk

Shfrytëzuan heshtjen e karantinës, 3 të armatosur grabisin dhe dhunojnë të moshuarit në Finiq

Grabitje me armë mbremjen e djeshme në Finiq. 3 persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë mbrëmjen e djeshme ne banesën e Jorgo Fanit, 65 vjeç.

Pasi kanë dhunuar atë dhe bashkëshorten dhe kthyer përmbys shtëpinë i kanë lidhur dhe janë larguar duke marrë lekë dhe euro në shume totale rreth 2 mln të vjetra. Çifti ka arritur të zgjidhet pas rreth 2 orësh dhe sot në mëngjes ka njoftuar policinë e cila ka shkuar në vendngjarje.

Sipas të moshuarve, autorët flisnin shqip dhe pak greqisht. Policia ka shoqëruar dy persona dhe vijon hetimet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...