Shifër rekord e aksideneve brenda 24 orëve në Shqipëri

73 aksidente trafiku janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit, njofton policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

 

27 nga këto aksidente ishin me të lënduar, ndërsa 46 të tjerë me dëme materiale.

Përgjatë kësaj kohe nga Policia e Kosovës janë shqiptuar 1 mijë e 673 tiketa për të gjithë shkelësit e rregullave në trafik.

Related posts

Popullsia e Shqipërisë në tkurrje dhe plakje, mosha mesatare 37,6 vjeç

Redaksia

Braçe apel shqiptarëve: Vaksinohuni, virusi po qarkullon vetëm mes të pavaksinuarve

D V

Video/ Pamjet nga tuneli i Skërficës, Rama: Përfundimi i kësaj vepre infrastrukturore shkurton me 3 orë rrugën nga Tirana në Sarandë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com