Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shifra të frikshme, 16 efektivë policie preken nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Ata janë në vijën e parë të përballjes me Covid-19, dhe fjalën e kemi për Policinë e Shtetit. Mësohet se në 24 orët e fundit janë prekur nga koronavirusi, 16 efektivë. Aktualisht janë 317 efektivë policie të infektuar dhe betejën nuk e kanë fituar 10 efektivë. Që nga fillimi i pandemisë në Shqipëri, të prekur janë 669 efektivë të Policisë së Shtetit.

Postime të ngjashme

“Asnjë rast me COVID në Tiranë”, Manasterliu publikon shifrat: Ja sa vaksinime janë kryer deri më tani në vend

Dafina Vidishiqi

Vetëm tri raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Ndihmës Sekretari i Shtetit Reeker do të vizitojë Italinë, Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut

Dafina Vidishiqi

Paralajmërim për të shkarkuarit nga vetingu: “Do të hetoheni dhe do t’ju sekuestrohet pasuria”

Bekim Laçi

Lëvizja drejt Greqisë, MEPJ informon shqiptarët: Çfarë duhet të dini para se të udhëtoni

Bekim Laçi

Manastirliu: Ulim fashën e vaksinimit në +50 vjeç

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...