Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Shihemi më 8 prill”, Don Xhoni paralajmëron lansimin e këngës “Maffia”

Don Xhoni është ndër reperët ri në estradën shqiptare, që për një vit arriti të ketë sukses të madh.

Ai u bë i njohur me një ‘freestyle’, duke grumbulluar kështu me mijëra fansa që e mbështesin.

Ndërkohë, pas disa hiteve, Don ka bërë të ditur se do të sjellë një këngë të re.

“Maffia” mban titullin prodhimtaria muzikore, për të cilën ka ndarë edhe prapaskenat e klipit.

“Shihemi më 8 prill”, ka shkruar tutje ai në mbishkrimin e një imazhi në Instagram.

“Kokaina” ndër të tjera është hiti tij i fundit, që u prit jashtëzakonisht mirë nga dëgjuesit e muzikës së tij.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...