Agjencia Zhurnal.mk

Shikoni legjendën e Opel në veprim: Kadett vs Audi R8 dhe RS6

GOLF 2 GTI dhe Kadett GSI u janë dhënë versione ‘djallëzore’ të fuqishme mbi njëmijë kuaj fuqi.

Kadett disi i harruar, u kthye me një modifikim dhe tash ai ka 730 kuaj fuqi, transmeton Telegrafi.

Shembulli më poshtë është një modifikim i shkëlqyer.

Edhe pse është një makinë pak më “modeste”, ky Kadett tërheq vëmendjen.

Këto performanca e bëjnë që ky Kadett të qëndrojë krenar pranë makinave si Audi dhe madje edhe BMW M3 pa asnjë kompleks.

Të gjithë ata mund të arrijnë 100 km/orë në më pak se 4 sekonda.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...