Shilegov: E para nga tre anijet në lumin Vardar shkon në histori

Shkup, 18 shtator – Kryetari i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov ka bërë të ditur në Fejsbuk se ka filluar rrënimi i njërit prej tre anijeve në lumin Vardar.

“E para nga tre anijet në shtratin e lumit Vardar ka filluar të shkojë në histori. Për Shkupin një përrallë tjetër!”, ka shkruar ai.

Pas publikimit të Shilegovit, VMRO-DPMNE përmes një kumtese ka reaguar duke thënë se prishja e anijeve është marketing parazgjedhor i kryetarit të komunës.

“Prishja e anijes është marketing i pastër parazgjedhor i Petre Shilegovit. Katër vite është kryetar i komunës dhe për dy punë që do të mbahet mend është prishja e anijes dhe mbjellja e një druri të varfër”, kanë reaguar nga VMRO-DPMNE.

Related posts

“Lagjja e Trimave” sot ka seancë në Gjykatën Supreme

Z H

Denoncim i rremë për bombë para Qeverisë, personi është zbuluar dhe arrestuar

D V

Ganiu siguron 70 vende parkimi në Fushë Tophanë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More