Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Shilegov: Është logjike që të rritet ndotja e ajrit me fillimin e sezonës së ngrohjes

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Fotografi shqetësuese u publikuan dje në rrjetet sociale ku shihej fillimi i ndotjes së ajërit në kryeqytet. I pyetur për këtë gjendje, kryetari i qytetit të Shkupit, Petre Shilegov potencoi se e kupton brengën e njerëzve për këtë problem, transmeton Zhurnal.

“Është logjike që të rritet ndotja me fillimin e sezonit të ngrohjes. Edhe unë jam i brengosur me këtë gjendje, dhe e kuptojë edhe shqetësimin e njerëzve”, tha shkurt Shilegov.

Postime të ngjashme

Ministri Bekteshi takon Ambasadoren Bërns

Z H

“Shpigel”: Bullgaria me veton e saj për Maqedoninë e Veriut shkaktoi edhe një krizë në BE

E.E.

Osmani: Nuk mundem tërë mandatin tim ta kaloj vetëm me një çështje

E.E.

Bullgaria me memorandum për BE-në: Maqedonasit ekzistojnë nga viti 1944

Z H

Nuhiu: Për herë të parë në krye të Prokurorisë Themelore të Tetovës vjen një shqiptar

admin

KE i konfirmon aktivitetet e SHGM-së dhe KEMM-it

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...