Shilegov: Jam duke e rinovuar shtëpinë për shkak të instalimit të vjetëruar

Shkup, 10 shtator – Më vjen keq që sulmet e VMRO-DPMNE-së më referohen mua personalisht, thotë kryetari aktual i Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov në paraqitjen e tij të ftuar në “Studio 10” në TV 24, duke folur për kritikat e drejtuara nga opozita VMRO- DPMNE, e cila sipas tij, përpiqet ta diskreditojë atë si person.

 

Nuk është një sulm ndaj politikave të qytetit dhe unë nuk mund të dëgjoja prej tyre se me cilat politika, problemet e qytetit duhet të zgjidhen. Kur nuk keni një vizion se si të dilni me kandidatin tuaj, është shumë logjike të vendosësh gënjeshtra për të sulmuar Shilegov. Unë jam duke rinovuar shtëpinë për shkak të instalimit të vjetëruar. Megjithatë, kjo është e drejta e tyre dhe unë shoh që ka një fushatë të zezë kundër meje, thotë Shilegov.

Related posts

Kontesti Shkup-Sofje, Musliu: Problem dypalësh, ndërkombëtarët vetëm ndihmë

D V

Taravari: Qeveria të vë në funksion projektin “Mirë se vjen bebe”

R Zh

Temperaturat e gushtit mbi mesataren, reshjet janë pakësuar për 50 për qind

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com