Shqipëri

Shirat e parë të vjeshtës sjellin përmbytje në Lezhë

Zhurnal Ads

Reshjet e shiut gjatë natës kanë përmbytur sërish lagjen Beslidhja në qytetin e Lezhës.

Uji ka vërshuar deri në hyrjet e pallateve çfarë ka vështirësuar lëvizjen e banorëve.

Punonjësit e bashkisë kanë ndërhyrë për pastrimin e pusetave. Kjo lagje përmbytet sa herë ka reshje shi.

Postime të ngjashme

Kokalari gozhdon Abazin: Sa vjet e keni pasur zyrën personale në Beograd dhe cila është lidhja juaj me Serbinë?

R ZH

Tiranë: Sot studentët në protestë, kundërshtojnë mësimin Online

H S

Lulzim Basha: Taksat vendore, çmimi i ujit dhe energjisë janë kosto e rëndë për biznesin e vogël

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...