Agjencia Zhurnal.mk
Kronika Shqipëri

Shisnin kokainë në bilardo, pranga dy të rinjve

Dy të rinj u prangosën nga Policia e Tiranës këtë të hënë.

Efektivët ishin informuar se shtetasit E. M., 26 vjeç dhe M. Gj., 22 vjeç, shisnin kokainë në ambientet e një bilardoje. Po ashtu, ata organizonin lojëra fati.

Gjatë operacionit u sekuestruan 37 gramë kokainë, një sasi kanabisi, një valixhe metalike me fisha (çipsa), 2 aparate celular dhe disa qese plastike që shërbenin për ambalazhimin e lëndëve narkotike.

Postime të ngjashme

Vajzat denoncojnë babanë shqiptar në Itali: Na përdhunoi për disa vite

Dafina Vidishiqi

Garda e Republikës merr në mbrojtje ambasadorin e BE-së në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Rreth 923 mijë vaksinime anti-COVID në Shqipëri

Dafina Vidishiqi

Arrestohet një shtetas turk në Shkup

Dafina Vidishiqi

Pastrimi i parave në Shqipëri – ekspertët e konsiderojnë shqetësim për depërtimin në ekonomi

Dafina Vidishiqi

Për tre vite, 41 viktima në rrugët e Pollogut

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...