Agjencia Zhurnal.mk
Auto

Shitet Ford Mustang Eleanor nga filmi i famshëm “Gone in 60 seconds”

Ford Mustang Eleanor nga filmi i famshëm “Gone in 60 seconds” është vendosur në reklama për shitje në Gjermani.

Eleanor Mustang është një nga makinat më të dëshirueshme dhe gjithmonë tërheq shumë vëmendje, transmeton Telegrafi.

Në këto foto, ju do të shihni Eleanor Mustang nga viti 1967, i cili ka shërbyer në disa filma, posaçërisht për filmin “Gone in 60 seconds”, më saktësisht.

Makinat me krom është nxjerrë në shitje dhe çmimi nuk dihet ende.

Në janar, një model i ngjashëm u shit për 852.500 dollarë në një ankand.

Postime të ngjashme

Opel Astra i ri po vjen në fund të vitit

Dafina Vidishiqi

Edhe sa mund të vazhdoni vozitjen, nëse drita në tabelën e kontrollit të veturës tregon se po ju mbaron vaji?

Dafina Vidishiqi

Vetura unike e gatshme t’i dorëzohet pronarit, Bugatti La Voiture Noire u shit për 16.7 milionë euro

Dafina Vidishiqi

Toyota zhvendos prodhimin në Republikën Çeke

Lea Muslija

BMW E28 Alpina B9 nga viti 1983 del në shitje për 35 mijë euro

Lea Muslija

Audi RS Johann Abt Signature Edition, vjen me motor tejet të fuqishëm që zhvillon shpejtësi marramendëse

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...