Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Shiu” i meteorëve has “detin” e reve në malin Puer të Yunnan-it

Kohët e fundit, në malin Puer të provincës Yunnan të Kinës u filmua një pamje e rrallë e “takimit” të “detit” të reve, të “shiut” të meteorëve dhe rrezeve të diellit.

Meteorët kalojnë në qiell, ndërsa retë mbulojnë tokën duke shoqëruar lindjen e diellit. Skena i ngjan një mirazhi dhe ka një bukuri që të lë pa frymë.

Postime të ngjashme

E bleu vazon për 35 dollarë, tash pritet ta shesë për gjysmë milioni

S.B.

Ndryshimet klimatike kërcënojnë pyjet evropiane

S.B.

Udhëtimi në Tequila për të zbuluar sekretin e prodhimit të pijes së famshme

S.B.

Burri mbetet 14 orë në Oqeanin Paqësor, shpëton jetën duke u kapur në mbeturina të detit

S.B.

Një lojë e thjeshtë për fëmijë ka shqetësuar shumë të rriturit, a dini si ta zgjidhni atë?

S.B.

Njerëzit tmerrohen kur babai ndan videon ku vajza e tij e vogël tërhiqet nën shtrat

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...