Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shkarkimi i Metës, Spiropali: Aq e ka tepruar, sa sikur në sallë të ishte gjithë populli shqiptar, s’do mbetej kush pa i dhënë leksionin e merituar

Ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaron se Meta është shkarkuar sot nga Kuvendi pasi përdhori karrigen e tij me ndërgjegje të plotë.

Ajo thotë se Meta e ka tepruar aq shumë, sa sikur gjithë populli shqiptar të ishte në sallë s’do metej askush pa i dhënë leksionin e merituar.

Spiropali thekson se Meta shpërdoroi me papërgjegjshmëri të skajshme detyrën e nderuar të Presidentit.

Postime të ngjashme

Presidenti Meta në Ditën Botërore të Dhuruesve Vullnetarë të Gjakut: Ju ftoj të gjithëve të mposhtim frikën apo indiferencën dhe të ndërtojmë solidaritetin

Bekim Laçi

Covid-19, mbërrijnë 20 mijë doza AstraZeneca, të dhuruara nga Greqia

Bekim Laçi

Balla: Koha kur politika kishte kompetenca në emërimet në drejtësi ka përfunduar

Bekim Laçi

Komisioni Zgjedhor i PD shpall zyrtarisht rezultatet: Lulzim Basha fitues, ja si u ndanë votat mes 4 kandidatëve

Bekim Laçi

Protesta e maturantëve në Fier, drejtoresha e Arsimit iu bën moral: Këto janë brezat që ne po edukojmë?

Bekim Laçi

Pas Greqisë dhe Italia i mbyll ‘dyert’ shqiptarëve, shtyhen kufizimet deri më 30 Korrik

Bekim Laçi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...