Agjencia Zhurnal.mk

Shkarkohet prokurori i Tiranës. Po hetonte dosjen e dëmtimeve nga tërmeti

Komisioni i Pavarur i Kualifikimi ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Tiranës, Alket Mersini.

Mësohet se Mersini nuk rezultoi i pastër një nga kriteret e vlerësimit, atë të pasurisë. Prokurori ka pasur në dorë dy çështje të rëndësishme, atë të dëmtimeve nga tërmeti i 26 nëntorit dhe të falsifikimeve të biletave të autobusëve.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...