Agjencia Zhurnal.mk

Shkëlqeu në Eurovision! Jonida kthehet në shtëpi dhe e presin në mënyrën më të mirë të mundshme

Jonida Maliqi pasi përfaqësoi Shqipërinë mjaft denjësisht në finalen e madhe të Eurovision-it, është rikthyer në shtëpinë e saj dhe të afërmit e kanë pritur atë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Me trëndafila të kuq dhe tollumbace, Jonida është pritur mjaft këndshëm në shtëpi pas një eksperience të stërgjatë dhe plot emocione siç ishte ajo e Eurovision-it.

“Kur të presin me dashuri në shtëpi!”- mbishkruan në videon e publikuar Jonida. Rikujtojmë se Shqipëria u rendit në vend të 18-të, ndërkohë fituese u shpall Holanda e cila përfaqësohej nga këngëtari Duncan Laurence me këngën e titulluar “Arcade”.

Ndërsa në vend të dytë u rendit Italia.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...