Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkëlzen Berisha mungoi në festën e ditëlindjes së saj? Armina Mevlani reagon pas thashethemeve se janë ndarë…

Mungesa e një urimi publik për Armina Mevlanin në ditën e saj të lindjes nga Shkëlzen Berisha, nxiti thashethemet se çifti i njohur janë ndarë.

Por blogerja i ka dhënë fund çdo aludimi në një video të publikuar nga festa e organizuar në Instagram.

Në pamje ajo shihet e lumtur krah djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, teksa të dy vallëzojnë të dashuruar nën ritmin e muzikës.

Duket se nuk ka asnjë krizë në marrëdhënien e çiftit dhe se Shkëlzen Berisha ka zgjedhur ta urojë vetëm privatisht partneren e tij.

Në festën përrallore me temë “Under the sea”, Armina Mevlani  zgjodhi të vishej si sirenë me një fustan të ngushtë mbas trupi ku vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.

Postime të ngjashme

Fifi ndau imazhin me dukje natyrale nga pushimet

Dafina Vidishiqi

Rina Balaj tha se kënga e re “Balerina” po vjen së shpejti

Dafina Vidishiqi

Jennifer Lopez pozon mes policëve tërheqës

Dafina Vidishiqi

Sylvester Stallone nuk heq dorë nga palestra edhe në moshën 74-vjeçare

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Lea Muslija

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur me fustanin ngjyrë të zezë në New York

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...