Agjencia Zhurnal.mk

Shkencëtarët pretendojnë se piku i krizës së koronavirusit në Gjermani pritet të ndodhë në qershor, mund të infektohen deri në 1.3 milion njerëz

Piku i infektimit me coronavirus në Gjermani mund të pritet të ndodhë në qershor.

Kështu pretendojnë shkencëtarët e Universitetit Johanes Gutenberg në Majnc dhe Universitetin e Hamburgut, transmeton Telegrafi.

Gjatë pikut të krizës së coronavirusit do të mund të infektohen deri në 1.3 milion njerëz, pretendojnë shkencëtarët.

E sa i përket fundit të epidemisë në Gjermani, ata janë të bindur se do të marrë fund në gusht.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...