Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova, ditën e djeshme (e shtunë) ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Si dikur” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me artistin Riki.

Tekstin dhe vijën melodike e ka krijuar Fifi, kurse për producimin është përkujdesur studioja e Bini Diez.

Këtë projekt artistja e solli për përvjetorin e 31-të të ditëlindjen, i cili po ashtu është i fundit në karrrierën e saj muzikore.

Në një intervistë të dhënë më parë, Dubova deklaroi se do të bëjë një tërheqje nga muzika.

Projektin e plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Jennifer Lawrence e entuziazmuar me rikthimin e “Beniferit”

S.B.

Azet lanson këngën e re “Unë jam”

S.B.

Noizy paralajmëron albumin e katërt me radhë

S.B.

Motra e Dua Lipës mbush 20 vjet, “jam me fat që të kam”

S.B.

Robert De Niro lëndon këmbën, por jo gjatë xhirimeve të filmit

S.B.

Arbenita Ismajli: Nuk mund të besoj akoma se jam bërë nënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...