Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkenda Dubova nga Dubai paralajmëron këngën e re, pozon me veshje transparente dhe dekoltenë e hapur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkenda Dubova, ka tash e sa ditë që po paralajmëron rikthimin në muzikë me një projekt të ri muzikor.

Ajo do të vijë në një bashkëpunim me këngëtarin e ri, Riki, ndërsa së fundmi ka bërë të ditur datën e saktë të publikimit të këtij projekti.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Shkenda ka pozuar me një veshje transparente, mjaft të hapur te pjesa e dekoltesë.

Duke vënë pah gjoksin atraktiv dhe linjat trupore të tonifikuara, këngëtarja nga Gjilani bëri që e gjithë vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet nga ajo.

Në mbishkrimin e fotografisë, Shkenda theksoi datën 10 prill të këtij viti, e që do të jetë zyrtarisht data e lëshimit të këngës së saj më të re “Si dikur”.

Shkenda dhe Riki në xhirimet e klipit “Si dikur” (Foto: Shkenda Dubova/Instagram)

Këtë paraqitje, Dubova e ka bërë nga Dubai i Emirateve të Bashkuara Arabe – vend ky në të cilin ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Postime të ngjashme

Bearti ‘diss’ Teas: Unë nuk kam nevojë për ‘photoshop’, ndihem rehat me veten

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca me stil të ri flokësh për kopertinën e revistës prestigjioze “Style Cruze”

Dafina Vidishiqi

Morena sjell pamje të trupit e shtrirë afër pishinës

Dafina Vidishiqi

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

Dafina Vidishiqi

“Only You” nga Dhurata Dora dhe Maitre Gims grumbullon 20 milionë klikime në Youtube

Dafina Vidishiqi

Nicole Scherzinger duket e pabesueshme me bikini ngjyrë krem në shkretëtirën Meksikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...