Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkenda Dubova ngacmon ndjekësit me disa poza provokuese

Zhurnal Ads

Ka një kohë të gjatë që është shkëputur nga skena muzikore shqiptare.

Fjala është për artisten nga Gjilani, Shkenda Dubova, e cila prej vitesh nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, ajo ndiqet nga mijëra ndjekës në rrjetet sociale dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Bukuroshja, e cila mban 227 mijë njerëz në Instagram, së fundmi mori vëmendje me disa poza artistike e njëherësh provokuese që ka publikuar.

Duke pozuar nga një shtrat e veshur me një fustan të shkurtër, Dubova duket në formë të mahnitshme.

Ajo po ashtu ka vënë në fokus gjërat e shtrenjta dhe çantat e markës ‘Louis Vuitton’ që posedon.

Shkenda ndërkaq muaj më parë tregoi se është beqare dhe se është ndarë nga i fejuari i saj, Labi.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me pozat topless

Z H

Dua Lipa sjell të tjera imazhe atraktive në bikini nga pushimet në Meksikë

S.B.

‘Gecjan Fashion Group’ përmbyll maratonën e garës për më të bukuren shqiptare në botë

T E

Linda Halimi sjell sërish ndjesinë e verës me pozat e reja me bikini

S.B.

Aktorja e “Election”, Jessica Campbell ndërron jetë në moshën 38 vjeçare

S.B.

Brenda rezidencës 5.9 milionë dollarëshe që Ellie Goulding tenton ta shes

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...