Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkenda Dubova shfaqet tërheqëse në të kuqe, provokon me dekoltenë e hapur te pjesa e gjoksit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkenda Dubova, është në përgatitje e sipër të një projekti të ri muzikor.

Kësaj radhe, ajo do të vijë në një bashkëpunim me këngëtarin e ri, Riki, në një këngë e cila do të titullohet “Si dikur”.

Përmes disa fotografive të realizuara në prapaskenat e xhirimeve të klipit, Dubova ka bërë të ditur se do të vijë me një paraqitje mjaft provokuese në klipin e këngës.

Shfaqjet ngacmuese për fansat ajo i ka të shpeshta edhe në fotografitë e përditshme që publikon për fansat e saj në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë zyrtare në Instagram, ku është shfaqur mjaft tërheqëse dhe provokuese e veshur me një fustan të kuq, mjaft të hapur te pjesa e gjoksit.

Këto imazhe kanë marrë pëlqime e komente të shumta nga ndjekësit, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat trupore.

Shkenda vazhdon të jetë një prej femrave më mediatike në estradën shqiptare.

Postime të ngjashme

“S’je me ket zemer, smi sheh mo syt”, Enca ndan fotografi nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Muslija

Gashi ndan sekuenca të këngës me motive kombëtare

Lea Muslija

Louis Walsh pretendon se Britney Spears ishte duke marrë ‘shumë ilaçe’ gjatë “X Factor USA 2012”

Lea Muslija

Dafina Zeqiri vazhdon duke shpërndarë mesazhe motivuese për fansat

Lea Muslija

Fotografohet puthja plot pasion e JLo dhe Ben Affleck

Lea Muslija

Dakota Johnson filmon “Persuasion” me Nikki Amuka-Bird në Salisbury

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...