Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Shkodër, liqeni hyn ne qytet. Dy te rinj dalin peshkojnë në rrugë krap

Reshjet e dendura të shiut gjatë 24 orëve të fundit e kanë përkeqësuar edhe më tej situatën e përmbytjeve në të gjithë Qarkun e Shkodrës. Aktualisht nën ujë janë mbi 5100 hektarë tokë, ku gjendja me problematike është në njësite administrative të Dajçit dhe Anës së Malit.

Postime të ngjashme

Tërmet i fortë në Shqipëri

D V

Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, rriten rastet e reja në 24 orët e fundit

D V

Stërvitja e Forcave të Armatosura, ambasada amerikane: Vazhdojmë të qëndrojmë krah për krah

D V

BE rrëzon Bashën, përshëndet raportin e OSBE për 25 prillin: Zgjedhjet ishin të organizuara mirë, palët dialog për rekomandimet

D V

Shërbime të reja në Spitalin Memorial Fier/ Instalohet një pajisje e teknologjisë së lartë

D V

Grusht me truprojat në Sarandë, arrestohet një person, nën hetim turistët nga Anglia e Kosova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...