Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Shkoi në një udhëtim pune, por kurrë nuk iu kthye më Phil Collinsit: Ajo u kurorëzua me dikë tjetër

Phil Collins dhe ish-bashkëshortja e tij, Orianne Cevey, janë duke pasur probleme të shumta edhe pas ndarjes.

Kështu, Collins përmes lëndës që ka hapur në gjykatë, po pretendon që ta largojë Cevey nga shtëpia e tij në Miami, shkruan Mirror.

Dyshja ishin martuar në vitin 1999, ndërsa u divorcuan më 2008. Vetëm pas tetë vitesh ata patën edhe një rikthim, teksa planifikuan të jetonin së bashku në Miami.

Sipas disa burimeve të TMZ, thuhet se 46-vjeçarja është kurorëzuar me Thomas Bates, dy muaj më parë në Las Vegas.

Po ashtu, flitet se muzikanti i njohur nuk ia kishte idenë se ajo po martohet, teksa kjo e fundit kishte qenë në një udhëtim për punë.

Pas akuzave të shumta për të, avokati i Cevey ka deklaruar se ajo do të luftojë për të fituar të drejtat e saj.

Ish-çifti përndryshe ndajnë edhe dy fëmijë së bashku, Nicholas dhe Matthew.

TMZ gjithashtu ka raportuar se Collins i ka kërkuar asaj të largohet nga shtëpia, gjë të cilën bukuroshja brune nuk e ka zbatuar.

Postime të ngjashme

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

Khloe Kardashian sjell fotosesionin e ri, josh me këmbët e tonifkuara

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...