Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika Maqedoni

Shkoi nga Shkupi për të votuar, ndërron jetë papritur 81 vjeçari në qendrën e votimit

Shkup, 14 shkurt – Mediat kosovare raportojnë një rast të tragjik të një votuesi që ka ndërruar jetë papritur në qendrën e votimit në Kaçanik.

81-vjeçari në fjalë udhëtoi nga Shkupi në Biqec, teksa kur ka shkuar për të votuar ka kërkuar ndihmë pasi nuk ndihej mirë.

Ai ishte dukë kërkuar emrin, kur papritur gjendja e tij u përkeqësua dhe u nis menjëherë për në spital por ndërroi jetë rrugës.

Postime të ngjashme

Bexheti: Kisha nderin të mirëpres Ambasadorin e BE-së në Shkup, Dejvid Gir

R Zh

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

D V

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

Haziri: LDK nuk ka nevojë sillet sikur VV në opozitë, roli ynë dallon si nata me ditën

D V

Hasani: Marrëveshja e propozuar nga Kurti për paqe me Serbinë është primitive

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...