Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Shkoi për gjueti, vetë-plagoset një person në Ferizaj

Një person është vetë-plagosur ditën e diel në Ferizaj.

Siç njofton Policia e Kosovës, një person derisa ka qenë në gjueti nga pakujdesia është vetë-plagosur, transmeton Telegrafi.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar ka pranuar trajtim mjekësor në emergjencën e Ferizajt pasi që i njëjti dyshohet se derisa ka qenë në rekreacion –gjueti, nga pakujdesia është vetë-plagosur nga arma e zjarri (armë gjuetie)”, thuhet në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës.

Tutje, në njoftim thuhet se arma me 12 copë fishekë është konfiskuar ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

Rrokulliset një kamion në rrugë Kërçovë – Ohër afër aeroportit

D V

Injorohen garancat, Specialja ia vazhdon paraburgimin ish-presidentit Thaçi

D V

Sa janë të sigurta të dhënat personale në Kosovë?

D V

Nagavci ka një kërkesë për mësimdhënësit: Shtatori duhet të na gjejë me punëtorë arsimorë të vaksinuar

D V

Kurti: Jemi të përkushtuar për mbrojtjen dhe përparimin e të drejtave të njeriut

D V

Gërvalla në Slloveni: BE-ja duhet ta ndalë ‘Mini-Shengenin’, i rrezikshëm për paqen në Ballkan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...