Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Shkrepet foto me status, “Shkupi më i bashkuar se kurë”, por pakënaqësia në degën e Çairit vazhdon!

Shkup, 16 shtator, Zhurnal.mk– Një foto në të cilën shihet lideri i BDI-së Ali Ahmeti në shoqëri të Izet Mexhitit, Nazim Bushit, Artan Grubit dhe Bujar Osmanit duket se është e vjetër dhe e shkrepur para tubimit në qendër të Shkupit, ndërkohë që e njejta foto këto ditë po shpërndahet në rrjetet sociale duke u cilësuar në kontekst se nuk ka pakënaqësi në rradhët e BDI-së ose më saktë në degën e Cairit, shkruan Zhurnal.mk

Por burime pranë BDI-së për Agjencinë e lajmeve Zhurnal theksojnë se fotoja e cila është shkrepur është e vjetër dhe se pakënaqësia në këtë degë vazhdon të jetë e madhe ndërsa shqetësim dhe pakënaqësi ka edhe në nëndegët e kësaj dege që nga emërimi i Artan Grubit për zëvendës kryeministër të parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie mes bashkësive.

Profilin e Fejsbukut “Bdi Bdi”, dyshohet se menaxhohet nga vet Artan Grubi, thekson burimi për zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Shallenberg: Shkupi dhe Sofja të zgjidhin kontestin dypalësh, Austria u qëndron në dispozicion si ndërmjetësues

B L

Interpelancat në Kuvend, “ping – pong” i qeverisë me opozitën

R Zh

Vazhdon mbledhja e Komisionit për çështje historike, debati mbi figurën e Goce Dellçevit

B L

Gjendja me Kovid-19 po qetësohet, kërkohet vigjilencë në periudhën që vijon

B L

Rrugët në disa vende të lagështa, intensiteti i komunikacionit mesatar

B L

Nuhiu takon Isenin / Gjuha shqipe edhe do të shkruhet edhe do të mbrohet gjithandej

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...